• 24 februari 2024 15:47

Pierewaai Trail

winter of zomerse trail bij IJmuiden aan Zee

2023 zomer

Uitslagen Pieresnaai Summer Beach Trail
IJmuiden – Vrijdag 2 juni & Zaterdag 3 juni 2023 
    
ALLEN, 10 KM PARNASSIA 
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Boris SzillatZandvoort1:42:09
2Esther MatthijsenSantpoort-Noord1:46:23
3Anja HespSantpoort-Noord1:46:29
4Sabine MerhotteinSantpoort-Noord1:46:38
5Cathrien KagerHaarlem1:50:24
6Mette OfferhausHaarlem1:50:26
7Monique KwaakSantpoort-Noord1:57:19
    
ALLEN, 15 KM VOGELMEER 
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jur FluitmanBeverwijk1:25:39
2Leo StansFortuna1:35:30
3Karel KolbHaarlem1:46:11
4Jeroen van der KrisHaarlem1:48:05
5Philip van Leeuwen‘s-Gravenhage1:48:09
6John JonkhoutVelsen-Zuid1:49:26
7Rene JongenHilversum1:49:29
8Evi AardenBadhoevedorp1:56:03
9Barn Heijmink LiesertBennebroek1:56:17
10Jan-Ernst SandifortDriebergen-Rijsenburg1:56:35
11Laurence MaesUtrecht1:56:45
12Brenda DuijneveldKoog aan de Zaan1:59:39
13Marloes van DolderDe Spartaan2:02:09
14Veroniek GeertsAmsterdam2:06:39
15Rita BreebaartIlpendam2:07:37
16Patricia BoekhorstOostzaan2:07:40
17Gontien WetselaarSantpoort-Noord2:08:06
18Astrid PiekHaarlem2:08:14
19Jeroen van BrachtZaanland2:15:57
20Cecile KosterWoerden2:21:01
21Carla StansFortuna2:21:07
    
ALLEN, 25 KM BREDERODE BERG 
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tim ModdermanAlkmaar2:12:11
2Eduardo HaroHaarlem2:12:16
3Damon NijlandIJmuiden2:12:50
4Maarten SmitHaarlem2:12:54
5Bruno GuigasHaarlem2:22:18
6Wessel HettemaRunning Holland vereniging2:24:00
7Christjan KnijffSpaarndam2:24:15
8Cindy ElsnerusKAV Holland2:24:29
9Ron RosenhartHaarlem2:28:37
10Kosta HoekstraHaarlem2:28:44
11Jeroen lintingTAS ’822:35:26
12Ruurd LeegwaterNoord-Scharwoude2:36:24
13Niek LeegwaterBroek op Langedijk2:36:26
14Frank WagenaarHeerhugowaard2:36:36
15Pieter Bas den HartighHeerhugowaard2:36:38
16Boris van ZomerenMade2:40:14
17Thom GaalUitgeest2:43:02
18Hugo VloonWestzaan2:45:43
19Fernando KnospHeemskerk2:49:06
20Danny WalsWormer2:49:13
21Sander BorsjeKoog aan de Zaan2:50:12
22Roeland de GraafAmstelveen2:52:26
23Marieke FaberAmsterdam2:52:33
24Leo BraamBloemendaal2:52:37
25Tessa DijkmanZaandam2:52:42
26Jisha VisserRotterdam2:57:06
27Jules SillemSuomi2:57:11
28Bram VandenbergenSantpoort-Zuid2:58:37
29Gregor HendrikseRijswijk Zh3:05:09
30Gerbrand HendrikseLeiden Road Runners Club3:05:10
31Mylan VisserUtrecht3:05:55
32Laura van ManenLaren Nh3:07:54
33Minneke KuinLandsmeer3:07:58
34Annelies PronkVoorburg3:08:00
35Esther HakvoortZaanland3:19:16
36Esther van BochoveZaanland3:19:22
37Maud SchmidtAmsterdam3:22:11
38Jasinka RosenmullerAmsterdam3:22:16
39Agnieszka BresselAmsterdam3:22:22
40Pieter WesterinkCastricum3:24:59
41Tam Huis in t VeldHeemskerk3:27:55
42Sylvia Kater-kerkhoffHeemskerk3:28:11
43Jan BijlavVN3:28:16
44Jurriaan MulderAalsmeer3:28:28
45Bryan RostamBeverwijk3:34:35
46Jeroen MenkveldBeverwijk3:34:44
47Will HoogervorstSassenheim3:52:55
48Conny KeultjesVoorhout3:53:07
49Béate HeblyHaarlem3:54:28
50Linda WildemanHaarlem3:54:36
51Mascha de JongAmsterdam3:59:52
52Femke FrelingAmsterdam3:59:58
53Fred VonkAlmere4:07:30
54Yvonne Kroes – 16,5kmAlmere3:20:54
    
ALLEN, 45 KM KRAANTJE LEK ULTRA 
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim NieuwenhuijseHaag Atletiek4:36:13
2Mark BreedKAV Holland4:37:13
3Dennis AriensAmsterdam4:42:33
4Jordy AriensMarathonPlus4:50:16
5Allard SchuurmanHaarlem4:51:09
6Wilse GravelandVelsen-Zuid4:58:20
7Nick MachielseZaandam5:02:49
8Erik KoopmansOosterblokker5:04:21
9Floris KokAmersfoort5:31:21
10Ruud SnoekVelsen-Zuid5:34:22
11Manus ThoenDelft5:39:19
12Jan Pieter JanssenOverveen5:42:36
13Roland VosHaarlem5:42:42
14Matthew Caesar-GordonHaarlem5:42:45
15Jack PageSuomi5:42:54
16Dimitri Van den BosscheLochristi5:47:26
17Joop WersonEindhoven6:07:00
18Rob SmitHardlopen.nl6:24:49
19Jolanda AmmerlaanMaasland6:37:30
20Annemarie LeichtenbergMaasland6:38:23
21Aleksandr DerevshchikovHaarlem6:52:55
22Gert-Jan Crielaard – 37kmIJsselmuiden4:37:29
    
ALLEN, 66KM SANDBOX ULTRA 
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mick HerfkensPhanos7:07:43
2Dirk MorsHeemskerk7:59:44
3Chiel KoningIJmuiden8:46:14
4Manon LoeffenNijmegen9:46:45
5Rogier KristelNijmegen9:48:44
6Fia PropstRotterdam10:03:57
7Frank DoorninkVelserbroek10:04:03
8Willem SamuelsWoerden10:09:39
9Monique ElstgeestDe Spartaan10:17:09
10Eelco van DongenRijswijk Zh10:51:10
11Jesse Olsthoorn‘s-Gravenhage11:30:39
12Maarten van HulsentopWijchen11:44:33