• 20 juli 2024 12:25

strand en duin loop IJmuiden aan Zee

2024

Uitslagen Pierewaai Winter Trail  
Vrijdag – Zaterdag 19&20 januari 2024  
       
ALLEN, 10 KM PARNASSIA    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Janwillem Fidder Bloemendaal 1:03:31
2 Mark Raming Muiden 1:16:53
3 Margriet Lamers Nijmegen 1:20:23
4 Margriet Vesters Haarlem 1:20:29
5 Mette Offerhaus Haarlem 1:31:59
6 Cathrien Kager Haarlem 1:32:04
7 IG Unen Haarlem 1:32:08
8 Boris Szillat Hillegom 1:32:14
9 Anne Priester Haarlem 1:34:25
10 Lisette Liefting Haarlem 1:34:27
11 Ruud Porck IJmuiden 1:42:29
12 Ans Bijl Velserbroek 1:42:43
13 Ellen Bijl Vijfhuizen 1:42:45
14 Nelie Groen IJmuiden 1:42:53
15 Claire van Wees Haarlem 1:49:55
16 Storm Griesheimer Wadenoijen 1:50:58
17 Danielle Griesheimer Wadenoijen 1:53:15
18 Erwin Griesheimer Wadenoijen 1:53:17
19 Femke de Jager Noordwijkerhout 1:55:30
       
ALLEN, 15 KM VOGELMEER    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martin Noort Voorhout 1:39:34
2 Floor-Jan van Schaik Haarlem 1:39:39
3 Wilmar van Otigem IJmuiden 1:39:45
4 Karin Verswijveren IJmuiden 1:40:00
5 Francien Mooijekind Santpoort-Zuid 1:40:41
6 Susan Mulder Amsterdam 1:41:22
7 Sabine Takken Nieuwe Pekela 1:41:32
8 Ewout Rintjema Zaandijk 1:42:06
9 Frank van Delft Voorhout 1:43:57
10 Joost Mens Rijnsburg 1:47:09
11 Michiel van Maaren Uitgeest 1:49:59
12 Wouter van Maaren Uitgeest 1:50:01
13 Joost Nelis Uitgeest 1:50:03
14 Esther Hakvoort Zaandam 1:50:07
15 Marko Meijer Arnhem 1:51:04
16 Yvy Bakker Amsterdam 1:51:13
17 Sara Peters Utrecht 1:51:44
18 Esther van Bochove Zaandam 1:52:48
19 Eric Mathot Velserbroek 1:54:34
20 Oscar Marañon de Graaf Haarlem 1:54:35
21 Dennis de Zwart Santpoort-Noord 1:54:41
22 Werner Schuurmans Hoofddorp 1:54:43
23 Teun van den Boogert Utrecht 1:56:47
24 Maaike Vos Haarlem 1:56:50
25 Rebecca van Riel Haarlem 1:56:53
26 Kim Nillesen Bilthoven 1:57:27
27 Kassandra Schreuder Haarlem 1:58:07
28 Jeroen van Bracht Zaandam 1:58:53
29 Floortje Bosch Haarlem 2:01:04
30 Cecile Koster Woerden 2:01:06
31 Astrid Piek Haarlem 2:01:14
32 Evi Aarden Amsterdam 2:01:19
33 Jeroen Ter Weijde Velserbroek 2:01:34
34 Dionne Ramerman IJmuiden 2:03:50
35 Barn Heijmink Liesert Bennebroek 2:03:53
36 Brenda Duijneveld Koog aan de Zaan 2:03:59
37 Natascha Bergmans Velserbroek 2:04:04
38 Esther Buis-van Rijn Velsen-Zuid 2:04:10
39 Erik Breems Driehuis Nh 2:04:17
40 Helen de rooij Veldhoven 2:04:39
41 Eveline du Perron Utrecht 2:04:41
42 Barbara du Perron Amsterdam 2:04:44
43 André Helder Hoofddorp 2:09:49
44 Annemieke Helder Hoofddorp 2:09:50
45 Esther van den Berg Haarlem 2:09:53
46 Lianne van ’t Ende Haarlem 2:09:58
       
ALLEN, 25 KM BREDERODE BERG  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alex Kloet Velserbroek 2:19:48
2 Dio Hornman Santpoort-Noord 2:23:08
3 Kevin de Jong Santpoort-Noord 2:23:11
4 Bruno Guigas Haarlem 2:23:20
5 Marten Heemskerk Rotterdam 2:27:02
6 Damon Nijland IJmuiden 2:27:08
7 Eddy wagner Vijfhuizen 2:27:14
8 Jesper Dinkla IJmuiden 2:33:19
9 Arjan de Zwart Nijmegen 2:33:33
10 Matthijs kleverlaan Haarlem 2:35:14
11 Richard Pootjes IJmuiden 2:38:25
12 Marieke de Groot Amsterdam 2:39:10
13 Paul Bierman Amsterdam 2:39:19
14 Remco Verduin Driehuis Nh 2:41:11
15 Erik Koopmans Oosterblokker 2:43:20
16 Oscar Koopmans Assendelft 2:43:21
17 Roland Kuiper Haarlem 2:44:50
18 Jan Kuiper Apeldoorn 2:44:52
19 Bibi Boom Dirkshorn 2:45:53
20 Roelof Swiers Haarlem 2:47:27
21 Fred Smulders Driebergen-Rijsenburg 2:47:30
22 Mark van Dijk Haarlem 2:47:39
23 Marliz Altena Haarlem 2:47:50
24 Rachel Sonnemans Heemstede 2:48:00
25 Tibo Rodenburg Assendelft 2:50:35
26 Mark Wilmont Enkhuizen 2:50:45
27 Myrthe Breedijk Driehuis Nh 2:52:59
28 Marc van Staveren Nieuw-Vennep 2:53:08
29 Mike Deubel Zaandam 2:53:13
30 Han Keijzers Leiden 2:55:41
31 Annemarie Grolleman Deventer 2:55:57
32 Robin Douwes Santpoort-Zuid 2:57:07
33 Aranka Webbe IJmuiden 2:57:33
34 Pyke van Koutrik Velserbroek 2:57:46
35 Chris Streuper Haarlem 2:58:58
36 Frank van de Werff Hoofddorp 3:09:27
37 Tjitske ten Boom Groningen 3:13:50
38 Senne van der Vliet Utrecht 3:13:53
39 Peter Mooij IJmuiden 3:18:26
40 Peter Admiraal Beverwijk 3:21:17
41 Ferry Willemsen Koog aan de Zaan 3:28:49
42 Fred Vonk Almere 3:31:03
43 Marjan van Aken Almere 3:51:18
44 Dirk van Aken Almere 3:51:24
45 Johan van de Pol Zwartebroek 3:52:48
46 Manus Thoen Delft 4:10:35
47 Philip van Leeuwen ‘s-Gravenhage 4:10:39
48 Jesse Olsthoorn ‘s-Gravenhage 4:10:40
       
ALLEN, 45 KM KRAANTJE LEK ULTRA  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mark Breed Haarlem 4:27:54
2 Sebastiaan mul Santpoort-Zuid 4:28:03
3 Pepijn Bubberman Waddinxveen 4:28:08
4 Martin Breedijk Driehuis Nh 4:32:03
5 Gerard van Lent IJmuiden 4:42:45
6 Peter Schoeman Santpoort-Zuid 4:43:24
7 Thomas Witteveen Haarlem 4:44:00
8 Chiel Koning IJmuiden 4:49:40
9 Maarten Smit Haarlem 4:57:44
10 Geert Boots Amsterdam 4:57:46
11 Jeffrey Pureveen Amersfoort 5:01:42
12 Vasyl Maherka Hoofddorp 5:11:19
13 Michiel Otto Aerdenhout 5:12:11
14 Rick Wesker Castricum 5:12:14
15 Jelmer Anker Hoofddorp 5:12:19
16 Allard Schuurman Haarlem 5:13:50
17 Erik Bielderman Bloemendaal 5:18:04
18 Mario Kramer Amsterdam 5:18:28
19 Thomas Janson Enschede 5:18:44
20 Pim Kokos Enschede 5:18:50
21 Martijn Komen Alkmaar 5:19:11
22 Thorsten Bruning Enschede 5:19:13
23 Jim Leseman Haarlem 5:26:12
24 Martijn Smale Velserbroek 5:26:15
25 Melle Brinkman Haarlem 5:40:05
26 Matthew  Caesar-Gordon Haarlem 5:47:34
27 Peter van der Wal Heemskerk 5:47:37
28 Jack Page IJmuiden 5:47:50
29 Niels Broens Haarlem 5:47:54
30 Willemijn Jongens Haarlem 5:48:49
31 Florien Molendijk Haarlem 5:48:49
32 Sara Eenhoorn Castricum 5:49:56
33 Jacoline  Kas Arnhem 5:50:21
34 Bart Linnekamp Maarssen 5:50:38
35 Rene Schoen Assendelft 5:50:42
36 Koen van den Hurk Sint-Oedenrode 5:59:45
37 Fia Propst Rotterdam 6:02:15
38 Frank Doornink Velserbroek 6:02:20
39 Roland Visser Nijmegen 6:06:37
40 Joop Werson Eindhoven 6:35:51
41 Bert Van de Pol Zwartebroek 6:51:58
       
ALLEN, 66.6 KM DEVILS COAST ULTRA  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mathijs Pieters Utrecht 5:51:43
2 Wessel Bouterse Bergen op Zoom 6:19:27
3 Juriaan Oud Enkhuizen 6:50:51
4 Dirk Mors Heemskerk 7:04:00
5 Joachim van Olst Zwolle 7:18:15
6 Renze Zijlstra Zwolle 7:25:29
7 Dirk  Steijger Tilburg 7:46:36
8 Roy Timmermans Esbeek 7:46:39
9 Eise de Vries Utrecht 7:49:40
10 Laura van Manen Laren Nh 7:50:07
11 Manoek Stekelenburg Utrecht 7:50:14
12 Van Ulsen Amsterdam 7:57:50
13 Annelies Pronk Voorburg 7:57:59
14 Bastiaan van der Star Enschede 7:59:20
15 Sandy Huls Hengelo Ov 7:59:41
16 Peter de Krijger Stadskanaal 8:05:37
17 Nordin Boessenkool Zutphen 8:17:51
18 Simone Tanner Heemstede 8:24:36
19 Jelle Bolte Bergschenhoek 8:29:34
20 Maurice Koree Rotterdam 8:29:36
21 Jan De Graaf Hoofddorp 8:30:22
22 Maarten Struijk Wilbrink Amsterdam 8:36:39
23 Rens Blaauwendraad Amsterdam Zuidoost 8:44:40
24 Marc Koelewijn Heemskerk 8:58:50
25 Joffrey Angevare Den Helder 9:01:29
26 Willem Samuels Woerden 9:11:10
27 Frank Berkers Rotterdam 9:22:26
28 Lars Monster Emmeloord 9:22:30
29 André Kragt Wezep 9:34:55
30 Rogier Kristel Nijmegen 9:37:31
31 Andres van Beek Amsterdam 9:37:38
32 Manon Loeffen Nijmegen 9:39:32
33 Joris de Bruin Delft 9:42:51
34 Michiel Overeem Bunschoten-Spakenburg 9:46:34
35 Sander Verduijn ‘s-Gravenhage 9:56:46
36 Martin Boon Dordrecht 10:19:33
37 Cees Heemskerk Noordwijk Zh 10:19:38
38 Wilco Draisma Utrecht 10:25:52
39 Menno Snijders Amersfoort 11:01:40
40 Menno Spoelstra Bergschenhoek 11:09:26
41 Erik Kloosterboer Ede Gld 11:15:43
42 Jasper Kloosterboer Veghel 11:15:47
43 Maarten van Hulsentop Wijchen 11:26:28