• 25 juni 2024 10:48

strand en duin loop IJmuiden aan Zee

2024 zomer

Uitslagen Pierewaai Summer Trail  
Vrijdag – Zaterdag 31 mei & 1 juni 2024  
       
ALLEN, 10 KM PARNASSIA    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bruno Guigas Haarlem 51:30
2 Jason Surfleet Achilles 51:38
3 Michal Walter Dynamica 52:38
4 Wouter Ludden Zaandam 1:07:06
5 Dave Stark Altis 1:07:50
6 Niels Langeveld Haarlem 1:11:20
7 Angelique Weerstand Uitgeest 1:16:14
8 Celize Versfeld Amsterdam 1:17:28
9 Walter Wiedijk Uithoorn 1:17:30
10 Iefke van Unen Haarlem 1:20:19
11 Boris Szillat Hillegom 1:20:21
12 Cathrien kager Haarlem 1:27:36
13 Mette Offerhaus Haarlem 1:27:39
14 Maartje Obdeijn Haarlem 1:36:20
15 Nienke Horst Lelystad 1:36:25
16 Marieke van Faassen Santpoort-Zuid 1:36:29
17 René  van Wonderen Santpoort-Noord 1:48:00
18 Jorieke Exler Schungel Haarlem 1:52:01
19 Hannah Kooren Heemstede 1:52:58
       
ALLEN, 15 KM VOGELMEER    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Modderman Hylas 1:19:43
2 Norbert Deitmers Haarlem 1:36:14
3 Koos Wijtman Amsterdam 1:37:08
4 Filip Mertens Amsterdam 1:39:16
5 Stijn moens IJmuiden 1:39:50
6 Stefan Warmerdam Beverwijk 1:39:53
7 Jeroen de Konink Roelofarendsveen 1:42:20
8 Hans Klink LVA Plantaris 1:42:22
9 Janneke van der Kroft Amsterdam 1:47:57
10 Pim de Bruine Heerhugowaard 1:48:08
11 Peter Admiraal Beverwijk 1:53:54
12 Sylvie van Dijk Amsterdam 1:55:18
13 Sven van Westen Amsterdam 1:55:21
14 Sandra Verdel Haarlem 2:03:13
15 Patricia de Jonge Heemstede 2:03:18
16 Rob van den Bongaard Phanos 2:08:49
17 Saskia van Gent Katwijk Zh 2:14:38
18 Jethro Dipotaroeno Haarlem 2:17:39
19 Lisette Liefting Haarlem 2:18:24
20 Vilja Machgielsen Haarlem 2:18:27
21 Gontien Wetselaar Santpoort-Noord 2:22:14
22 Trudie van Duin Zandvoort 2:23:19
23 Rim Aarden Utrecht 2:43:43
24 Evi Aarden Amsterdam 2:43:49
       
ALLEN, 25 KM BREDERODE BERG  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Flo van der Vlist Vlist 2:04:00
2 Thom Gaal Uitgeest 2:22:52
3 Christjan Knijff Spaarndam 2:24:24
4 Pieter saman Aerdenhout 2:24:58
5 Marnix Sombroek Alkmaar 2:29:38
6 Floris Sombroek Heiloo 2:29:41
7 Sophie Martens Arnhem 2:30:39
8 Thijs van Uffelen Arnhem 2:30:41
9 Kathryn Matulovich Bloemendaal 2:32:46
10 Fernando Knosp Heemskerk 2:34:07
11 Cindy Ooms-Elsnerus KAV Holland 2:34:36
12 Lotte van Dijk KAV Holland 2:34:39
13 Alexis Moreau Voorburg 2:34:42
14 Onno Den Otter Assendelft 2:34:45
15 Thomas Groot Nieuwe Niedorp 2:35:14
16 Ruud Lek Nieuwe Niedorp 2:35:29
17 Jelmer Anker Hoofddorp 2:36:46
18 Diederik van Nieuwkerk Haarlem 2:39:04
19 Bart Sikkema Haarlem 2:39:07
20 Wilmar van Otigem IJmuiden 2:39:09
21 Natacha Quesnel KAV Holland 2:39:31
22 Thijs Kracht Spaarndam 2:40:11
23 Casper Sombroek Heiloo 2:40:32
24 Eric Dammann Suomi 2:42:15
25 Pyke van Koutrik KAV Holland 2:42:19
26 Gerben van Ouwendorp Haarlem 2:42:24
27 Ashty Koucher Amstelveen 2:42:26
28 Dick Morsink Heemstede 2:42:30
29 Wouter van Maaren Uitgeest 2:42:47
30 Mike Deubel Zaanland 2:43:00
31 Vincent delalandre Haarlem 2:43:22
32 David Westdorp Almere 2:46:00
33 Han Keijzers Leiden 2:51:46
34 Joris Tim Haarlem 2:51:50
35 Roland Booi Katwijk Zh 2:53:58
36 Sander Borsje Koog aan de Zaan 2:56:02
37 Danny Wals Wormer 2:57:28
38 Frank van de Werff Nederlandse Triathlon Bond 2:59:11
39 Richard De Wit Alphen aan den Rijn 2:59:27
40 Karin Wolters Zaandam 2:59:29
41 Esther Hakvoort Zaanland 2:59:32
42 Enrico Holkamp Purmerend 2:59:36
43 Esther van Bochove Zaanland 2:59:45
44 Karel Kolb Haarlem 3:03:58
45 Heijmink Liesert Bennebroek 3:04:06
46 Rebecca van Riel KAV Holland 3:04:16
47 Jeroen Ter Weijde Velserbroek 3:04:37
48 Rob Ruug Haarlem 3:05:41
49 Guido Rijs Beverwijk 3:12:48
50 Cor Meems Heemskerk 3:12:48
51 Hernani Costa Beverwijk 3:19:16
52 Inge de Vroomen – Heijl De Spartaan 3:19:16
53 Monique Elstgeest De Spartaan 3:22:11
54 Jos Verbeek De Spartaan 3:22:15
55 Celina Weerestand DOKEV 3:22:50
56 Diana Janson DOKEV 3:22:55
57 Lize Deurloo Amstelveen 3:23:21
58 Marten van der Nagel De Spartaan 3:23:27
59 Martijn Zijlstra Haarlem 3:25:17
60 Jaap van Duijn Haarlem 3:25:22
61 Cecile Koster Woerden 3:43:08
62 Gieny van Niejenhuis Triathlon 3:43:26
63 Anneke Anrochte Almere 3:43:29
64 Fred Vonk Almere 3:52:58
65 Marleen Versteegen Zaandam 3:53:10
66 Miriam Stange Suomi 4:07:00
67 Sabine Merhottein Santpoort-Noord 4:07:03
68 Noll Kerkhoff IJmuiden 4:07:07
       
ALLEN, 50 KM KRAANTJE LEK ULTRA  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Remko Dieker Heemstede 4:35:04
2 Tes van der Vlist Vlist 4:36:09
3 Wilse Graveland Velsen-Zuid 5:14:24
4 Laurens Rus Schoonhoven 5:26:09
5 Maarten Smit Haarlem 5:54:48
6 Josine Kroon Haarlem 6:49:17
7 Volker van de Kerke Hilversum 6:49:25
       
ALLEN, 70 KM SANDBOX ULTRA    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bartosz Olszówka Bytom 9:20:34
2 Aart Wallet Hillegom 9:26:33
3 Joram Hobo De Spartaan 9:29:58
4 Rob de Bruijn Rotterdam 9:50:02
5 Lex Storm ‘s-Gravenzande 9:50:04
6 Jeroen Pisart Lisse 10:16:17
7 Davide Ceolin Amsterdam 11:08:42
8 Grant Smith Brize Norton (GBR) 12:43:23
9 Maurice Zuidgeest Noordwijk Zh 12:43:29
       
ALLEN, 100 KM SANDBOX ULTRA  
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Onno Overes Alphen aan den Rijn 11:46:13
2 Anthony van der Holst Beilen 12:09:16
3 Willem Vrijlandt Waddinxveen 12:40:28
4 Dirk Mors Heemskerk 13:46:26